01 czerwca 2017

W dniach 24-26 maja 2017 r. odbyły się XV Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym. Warszawskie Pogotowie Ratunkowe okazało się po raz kolejny najlepsze w Polsce. W mistrzostwach udział wzięło 18 zespołów ratownictwa medycznego z całej Polski.

Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego  „Meditrans” w Warszawie reprezentowały 3 zespoły.

Warszawskie zespoły po raz kolejny udowodniły, że są doskonale przygotowane do ratowania życia ludzkiego.

Ich wiedza, profesjonalizm i doświadczenie sprawiły, że zespół w składzie:

- Ryszard Sporek,

- Kamil Bieńkowski

- Mariusz Nasiłowski

zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej i zdobył puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zespół w składzie:

- Mariusz Sobieszek,

- Jarosław Kwiatkowski

- Łukasz Bilski

zajął II miejsce  w klasyfikacji generalnej i zdobył puchar Prezydenta Olsztyna.

Trzeci zespół, który pierwszy raz uczestniczył w  tego typu zawodach zajął 12 miejsce.

Panowie gratulujemy, jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych, tak wspaniałych sukcesów.